Pensjonat czy hotel?

2972292 2311852645 STD v Pensjonat czy hotel?Co warto wybrać – mały pensjonat, czy duży hotel? Wszystko zależy od indywidualnych upodobań. Ceny między hotelem a pensjonatem, mogą być podobne, nie zawsze więc cena jest aspektem decydującym. Nad morzem jest wiele małych pensjonatów, prowadzonych przez całą rodzinę. Ten wielopokoleniowy interes zbliża ze sobą jego członków. Powoduje, że właściele traktują to miejsce, jak swój dom. Goście to czują i doceniają. Miejsce, które ma duszę, jest chętnie odwiedzane przez turystów. Rodzinna atmosfera, ogród, w którym można wspólnie spędzić czas, to atuty pensjonatów. Hotele równie starannie dbają o atmosferę, jednak brakuje im charakteru intymności. Z drgiej strony jednak, hotel daje mozliwość swobody. Niektórzy goście cenią sobie indywidualność. Umożliwia to pobyt o charakterze anonimowym. Wszystko więc zależy od indywidualnych potrzeb.

Pensjonat Piast oferuje swoim gościom zdecydowanie rodzinną atmosferę. Przyjemna lokalizacja domku, z dala od gwaru miasta, wpływa na odprężenie gości. Otoczenie lasów, duży ogród, to dodatkowe atuty tego miejsca. Pensjonat oferuje pokoje jedno- i dwuosobwe, a także jeden apartament. Wysoka jakość usługi, przy niskiej cenie, stanowi konkurencję dla podobnych ośrodków. Ogród Pensjonatu umożliwia spędzenie czasu na świeżym powietrzu całej rodzinie. Swoje ulubione miejsce znajdą zarówno rodzice, jak i dzieci. Starsi mogą zrelaksować się w zakątku otoczonym kwitnącymi krzewami, kwiatami i drzewami owocowymi. Dla młodszych powstał drewniany plac zabaw – zjeżdżalnie, piaskownice, tor przeszkód – zapewnią zabawę na parę godzin. Oprócz tego w Pensjonacie znajduje się specjalny pokój zabaw, w którym dzieci mogą spędzić czas podczas niepogody. Pokój jest wyposażony w zabawki, kredki i kolorowanki. Rodzice mogą zrelaksować się w sali kominkowej. Lampka wina i ulubiona muzyka będą dodatkiem do wieczoru we dwoje. Goście Pensjonatu mogą korzystać z siłowni, którą gospodarze zbudowali w piwnicy domu, a także skorzystać z mini baru, w którym często odbywają się długie spotkania towarzyskie, gromadzące gości i właścicieli. Parking przed Pensjonatem jest do dyspozycji gości. Mogą korzystać z niego bezpłatnie. Podobnie wypożyczalnia rowerów i kijków do Nordic Walkingu umożliwia aktywny pobyt.

Pensjonat łączy w sobie profesjonalizm usług dużego hotelu i rodzinną atmosferę, tworząc przyjemne miejsce na dłuższy i krótszy wypoczynek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>